Klub Rossmann wspiera nasze Hospicjum!

Rossmann – Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy firmie Rossmann Polska, jednej z największych drogerii w Polsce, za tę niesamowitą akcję! Ogromne podziękowania składamy jej pracownikom, którzy niezmordowanie o niej  informowali i prosili o „skanowanie” kart Klubu Rossmann. Serdecznie dziękujemy również wszystkim klientom, to dzięki Waszym zakupom zostaliśmy tak hojnie obdarowani! Dziękujemy za okazane serce i wsparcie Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.

Pomagaj Hospicjum z aplikacją Klubu Rossmann

Na czym polega pomoc?

Wiemy nie od dzisiaj, że pomagać można różnie. Każdy może wspierać Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu, robiąc zakupy z aplikacją w drogeriach Rossmann. Każdy punkt to złotówka przekazana na konto Hospicjum, które nie otrzyma jednak pieniędzy, a pomoc w postaci wybranych przez nią produktów z oferty Rossmann.

Mamy bardzo łatwy sposób dla tych, którzy są (lub będą) klientami drogerii Rossmann. Wystarczy:

1. Pobrać aplikację Klubu Rossmann na http://www.rossmann.pl/klub
  2. Robiąc zakupy – pokazać w telefonie kod wirtualnej karty przy kasie.

Dzięki takim wspaniałym gestom możemy być jeszcze bliżej potrzebujących i terminalnie chorych.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!!!