Pomóż hospicjum

Pomoc finansowa dla hospicjum

Najważniejsza i najbardziej kosztowna w hospicjum jest opieka medyczna – zakup specjalistycznego sprzętu, zakup leków i środków medycznych. Jeśli chcesz nas wspomóc finansowo, możesz zrobić to w formie darowizny lub przeznaczając 1% podatku na Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu, prowadzącego Ośrodek Opieki Pozaszpitalnej – Hospicjum Miłosiernego Samarytanina (OPP  KRS  0000058949 ).

Mimo dofinansowania NFZ, nie wystarcza środków na pokrycie wszystkich wydatków hospicjum. Nieustannie zachodzi potrzeba ich uzupełniania. Ten niełatwy cel, Stowarzyszenie realizuje poprzez pozyskiwanie pieniędzy ze zbiórek publicznych, koncertów i akcji charytatywnych; nie zaniedbujemy też wytrwałego występowania do samorządów, przedsiębiorstw i instytucji o darowizny finansowe, sprzętu medycznego i codziennego użytku oraz innych usług.

Takie ośrodki jak hospicjum, mogą funkcjonować przede wszystkim dzięki ludziom dobrej woli i wielkiego serca. Znając Państwa zaangażowanie w sprawy społeczne i wrażliwość na ludzkie potrzeby, ośmielamy się zwrócić o rozważenie wsparcia naszej działalności, w zależności od indywidualnych możliwości.

Wpłaty online

Wpłaty dokonujesz z Przelewy24, bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Szybko i bezpiecznie.  

Zrób przelew>Przekaż darowiznę na hospicjum

Wpłata na podane numery kont

Poniżej podajemy numery kont, na które można wpłacać pieniądze za pomocą przelewu elektronicznego z własnego banku. To sposób dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z Przelewy24.

Pekao S.A. I/O Wągrowiec     68 1240 3725 1111 0000 4059 2688

PKO BP S.A. I/O Wągrowiec  78 1020 3903 0000 1902 0010 1527

Adres:

Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu

Pl. kard. S. Wyszyńskiego 1

62-100 Wągrowiec

Tytułem: „Darowizna dla Hospicjum”

Wpłata w banku lub na poczcie

                            Tu znajdziesz: 1.   wypełniony blankiet wpłaty>>

                                                      2.  wypełniony blankiet wpłaty>>