Podaruj 1% swojego podatku

Jak przekazać 1% podatku na Hospicjum

To nic nas nie kosztuje, zajmuje zaledwie chwilę, a może pomóc terminalnie chorym. Rozlicz się bezpłatnie on-line i podaruj 1% swojego podatku dla naszego Hospicjum. Co ważne, przekazując 1% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki – rozdysponowuje on jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa.

Poniżej linki darmowych programów do rozliczania PIT w wersji dedykowanej: Stowarzyszeniu im. ks. J.N. Musolffa  w Wągrowcu.


Darmowy program PIT, w ramach „Akcja e-life”, dostarcza e-file sp. z o.o. sp. k.Nasza organizacja bierze udział w projekcie Pitax dla OPP  www.pitax.pl   ;  www.iwop.pl

lub w ramach usługi Twój e-PIT. To automatycznie przygotowane i udostępnione od 15 lutego przez Krajową Administrację Skarbową, roczne zeznanie podatkowe osób fizycznych.

Przy sprawdzaniu poprawności rozliczenia, przygotowanego przez Krajową Administrację Skarbową, prosimy o wprowadzenie naszego numeru KRS 0000058949.

Jeśli nie rozliczasz się indywidualnie, musisz wcześniej zmienić sposób rozliczenia na: > wspólnie z małżonkiem <.

Jeżeli sam/a/ nie możesz rozliczyć się, przynieś dokumenty do Hospicjum przy ul. Brzozowej 23 (8.00-14.00) i zostaw je. Rozliczymy Twoje zeznanie i odbierzesz je w dogodnym dla Ciebie czasie.

Nie zapomnij przynieś ze sobą:

  1. Rozliczonego Pit-a 37 za 2020 rok,

  2. Wszystkich PIT-ów otrzymanych w tym roku od pracodawców i/lub ZUS,

  3. Dokumentów związanych z ulgami i odliczeniami.

Uwaga! Nie wypełniamy zeznań podatkowych osobom prowadzącym działalność gospodarczą oraz otrzymujących dochody z pracy za granicą.

Każdy podatnik w swoim rocznym rozliczeniu, może również wyrazić zgodę, na udostępnienie przez US, swoich danych osobowych – celem poinformowania Stowarzyszenia o tym, kto przekazał na jego rzecz 1% podatku.

 

Państwa pomoc jest dla nas bardzo ważna.

W imieniu  pacjentów hospicjum oraz własnym,

za ogromne serce i chęć pomocy

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !