Dołącz do nas

„Ruszajcie w drogę! Nie poprzestawajcie na dyskusjach,
nie czekajcie z czynieniem dobra na okazję,
która być może nigdy nie nadejdzie. Nastał czas działania!”
                                                                   (Św. Jan Paweł II)

Dołącz do nas

Przyłącz się do Stowarzyszenia im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu. Wesprzyj nas swoimi pomysłami, swoim doświadczeniem i wiedzą. Jeśli jesteś osobą zdecydowaną, która chciałaby się aktywnie sprawdzić w działalności społecznej – oznacza to, że jesteś idealnym kandydatem, aby zostać członkiem naszego stowarzyszenia. Zapoznaj się z naszym statutem i jeśli akceptujesz jego treść, podejmij decyzję  –  pozwól dojrzeć swoim ambicjom. Każdy  z nas w nieco inny sposób może pomóc w realizacji statutowych celów. Jedni oferują nieco czasu, inni przeróżne talenty, a jeszcze inni pomagają finansowo. Dołącz do nas i znajdź swój sposób na pomaganie. Stowarzyszenie jest otwarte dla każdego.

 Aby zostać członkiem Stowarzyszenia ks. Jerzego Niwarda Musolffa należy:

  • pobrać deklarację członkowską, potwierdzającą wolę wstąpienia do Stowarzyszenia, akceptacja jego celów i zobowiązanie do przestrzegania statutu, regulaminów oraz uchwał władz Stowarzyszenia Musolffa.
  • Wypełnij, podpisz i wyślij w formie papierowego dokumentu na nasz adres: Stowarzyszenie im. ks. Jerzego Niwarda Musolffa w Wągrowcu, Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1, 62-100 Wągrowiec lub dostarcz osobiście do Hospicjum, ul. Brzozowa 23. Decyzje o przyjęciu członków zwyczajnych do Stowarzyszenia, podejmuje Zarząd Stowarzyszenia.

 Opłaty

  • Wpisowe 20,00 zł,
  • Składka członkowska wynosi 5 zł miesięcznie (roczna – 60 zł). Składkę można opłacić na konto Stowarzyszenia do 28 lutego każdego roku.  PEKAO S.A. I/O Wągrowiec nr konta 68 1240 3725 1111 0000 4059 2688 z dopiskiem składka członkowska (podać imię i nazwisko), a jeśli wpłata jest większa to dodać „+ darowizna”.

                                                                                                                                                              Zarząd Stowarzyszenia

                                                                                                                                                            ks. Jerzego Niwarda Musolffa