Wieczór z poezją pt. „Groszki i róże” – 06.11.2015

W ramach XII ogólnopolskiej kampanii „Hospicjum to też Życie”, młodzież wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. dr. ppłk. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu, po raz siódmy, była organizatorem Wieczoru z Poezją pt. „Groszki i róże”.

Zgromadzona publiczność usłyszała utwory artystów związanych z Piwnicą pod Baranami, zaś motywem przewodnim całego wieczoru była miłość i jej różne oblicza. Po zakończonej części artystycznej na gości czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez uczniów wraz z opiekunami. W czasie trwania spotkania przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na rzecz wągrowieckiego hospicjum. Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom zaangażowanym w organizację Wieczoru z Poezją serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz chęć pomocy.